Boisko wielofunkcyjne w Aleksandrowicach


Pragnę z ogromną radością poinformować, że już niebawem, po rozstrzygnięciu przetargu, w  Aleksandrowicach obok boiska do piłki nożnej będzie budowane boisko sportowe wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej o wymiarach płyty 33×22 m. Przy boisku zostaną zamontowane ławki, piłkochwyty, chodnik oraz ogrodzenie ok. 60 m.b. Istniejące w tym miejscu boisko do siatkówki plażowej zostanie przesunięte na tej samej działce w kierunku zachodnim.

Realizacja boiska stała się możliwa po przegłosowaniu przez Radę Gminy Zabierzów 31 maja 2013r. uchwały o zabezpieczeniu środków finansowych z budżetu Gminy Zabierzów całego zadania. Mamy nadzieję, że inwestycję uda się dokończyć jeszcze w tym roku.

To wielki sukces, bardzo zabiegaliśmy o tę inwestycję. Będzie to miejsce, w którym Mieszkańcy Aleksandrowic oraz sąsiednich miejscowości w ramach aktywnego wypoczynku będą mogli uprawiać koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną a także inne dyscypliny. Cieszę się, że już niebawem Aleksandrowice będą szczyciły się pięknie położonym kompleksem rekreacyjno-sportowym.

skanowanie0033