I miejsce w Gminnym Finale Turnieju Wiedzy Pożarniczej!


dsc_3941_1Już 35 lat sięga tradycja organizowania Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs ten podzielony jest na kilka etapów, w których uczestnicy rywalizują ze sobą w różnych kategoriach wiekowych, najlepsi zaś spotykają się na szczeblu centralnym. Od wielu lat, również w Gminie Zabierzów odbywają się eliminacje konkursu, w których startują uczniowie okolicznych szkół.
W tym roku, Szkołę Podstawową w Balicach reprezentowała Aleksandrowiczanka – Natalia Olech, którą wielu z nas zna jako posiadaczkę Najpiękniejszego Warkocza Poroniańskiego Lata 2011 oraz kojarzy ze wspaniałych spektakli przygotowywanych przez p. Barbarę Rusinek. Natalia, jako szóstoklasistka, startowała w kategorii wiekowej szkół podstawowych i musiała poradzić sobie z dwudziestoma pytaniami testowymi z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa. Po 30 minutach zmagań i chwili nerwowego oczekiwania, przyszedł czas na ogłoszenie wyników przez Prezesa OSP w Radwanowicach, p. Stanisława Baranowskiego, który przewodniczył komisji konkursowej.
Natalia Olech zdobyła w swojej kategorii wiekowej najwięcej punktów i zdobyła tym samym pierwsze miejsce! W nagrodę, będzie reprezentowała Gminę Zabierzów na szczeblu powiatowym, który odbędzie się już niedługo. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Zdjęcia z Turnieju można obejrzeć na stronie Gminy Zabierzów pod następującym adresem
(Natalia na zdjęciu nr 2):
http://www.zabierzow.org.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Gminny_Final_Turnieju_Wiedzy_Pozarniczej,5258.html

Jednocześnie zachęcamy Państwa do przesyłania wszelkich informacji o sukcesach naszych Mieszkańców osobiście bądź poprzez zakładkę kontakt w głównym menu.