Piękni ludzie, piękne dzieła


W niedzielę, 25 lutego 2018 roku w Zabierzowskim Domu Kultury odbył się wernisaż prac Mieszkanki Aleksandrowic – Pani Anety Machnik, zatytułowany “Różne stany świadomości”.

Na wydarzenie przybyło wiele osób, w tym bardzo liczna grupa Mieszkańców naszej miejscowości. Wszak Artystka związana jest z Aleksandrowicami od paru lat: tu mieszka wraz z Rodziną i tu tworzy. Jak sama wspomina w folderze wystawy, czuje, że jest to Jej miejsce na ziemi.

Premiera wystawy była okazją do miłego spotkania życzliwych sobie osób,  rozmów o sztuce i otaczającym świecie.

Aleksandrowice są piękne i dumne, bo mają takich Mieszkańców jak Pani Aneta: utalentowanych, wrażliwych, odważnych, którzy promują naszą miejscowość na terenie całej Gminy Zabierzów, a nawet poza jej granicami.

To niedzielne popołudnie na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć na żywo prace Pani Anety, zapraszamy do Zabierzowskiego Centrum Kultury i Promocji, gdzie obrazy będzie można podziwiać do połowy kwietnia.

Dziękujemy Pani Aneto. To była dla nas prawdziwa uczta duchowa. Jesteśmy wdzięczni, że zechciała się Pani z nami podzielić swoją twórczością.

Życzymy Pani dalszych sukcesów w realizacji swych artystycznych pasji oraz pomyślności w życiu rodzinnym.

Maria Kwaśnik