Aleksandrowice rozsławiane przez młodzież


Po lipcowym konkursie w Poroninie na „Najpiękniejszy Warkocz”, gdzie nagrody zdobyły reprezentujące naszą miejscowość – Ania i Natalia Olech, przyszedł czas na kolejny sukces naszej zdolnej młodzieży. 

dscf2810-male_20110706_1445379181

Tym razem Aleksandrowice rozsławił iluzjonista – 18-letni Tomasz Soja, który brał z powodzeniem udział w programie „Mam Talent”. Tomek  przedstawił bardzo ciekawy numer z marynarką,  który mieliśmy również okazję podziwiać podczas tegorocznego „Święta Aleksandrowic”. W programie, asystował Tomkowi znany dziennikarz radiowy – Robert Kozyra. Zachwyceni jurorzy szybko poznali się na talencie naszego iluzjonisty i nagrodzili go udziałem w dalszym etapie programu. Występ Tomka można obejrzeć na stronach programu:

http://mamtalent.tvn.pl/wideo/wystepy,167,1/kozyra-asystentem-iluzjonisty,19430.html

Serdecznie gratulujemy Tomkowi i życzymy dalszych sukcesów! Będziemy mocno trzymać kciuki! Polecamy też Jego stronę: http://www.tomaszsoja.pl/

Osobiście, bardzo cieszę się, że naszej miejscowości nieustannie przybywa powodów do dumy. To bardzo budujące, że również młodsi Mieszkańcy mają swój wkład w promocję Aleksandrowic. Oby tak dalej!